לוגו חתולים שמחים - Happy Cats Logo

אודות חתולים שמחים

איך הכל התחיל?

המשפחה שלנו תמיד הייתה מאוהבת בחתולים, אותם כדורי פרווה רכים שגורמים לכולנו לחייך ולהרגיש נעים בבית. במהלך כל חיינו היינו בסביבתם של חתולים ומאז שהיינו ילדים קטנים, חתולים תמיד התרוצצו לנו בין הרגליים והיו לחברים הכי טובים שלנו!

אנו זוג צעיר שמתגורר בחיפה ואנחנו הבעלים של שני החתולים המיוחדים, סוניק וג'סי.

בתחילת ההיכרות הזוגית שלנו, גילינו שאנו מאוהבים בחתולים.

הכירו את ג'סי החתולה!

לאחר זמן מסוים בקשר הזוגי שלנו, נכנס לחיינו חתלתולה אפורה קטנה, מקסימה ומופנמת שהחלטנו לקרוא לה בשם: ג'סי.

ג'סי הייתה מאוד ביישנית, פחדה בהתחלה אך מאוד אהבה לשחק. ג'סי היא חתולה חצי בריטית וחצי סקוטית. ג'סי החתולה מפחדת מאנשים ומקומות חדשים, יש יגידו שאפשר גם לקרוא לה "סנובית".

ג'סי אוהבת לשחק רק עם הצעצועים החדשים, לאחר שבוע היא תשתעמם מהם ותרצה את המשחק הבא. היא מעדיפה שרוכים, דפי נייר, גומיות וכל מה שעושה רעשי רשרוש. אף אחד מהצעצועים הרגילים האלה שיש לנו בשבילה מחנות החיות לא יתאים.. גם אם היא תמצא דברים ישנים במקום אחר, היא תהיה מופתעת ומתוסכלת.

הכירו את סוניק החתול!

לאחר כשנתיים, הרגיש לנו שמשהו חסר, גם לנו וגם לג'סי. לאחר התלבטויות ארוכות, החלטנו לאמץ חתול נוסף ולארח לג'סי חבר ופרטנר לחיים!

יום אחד, בדרכנו לעבודה, שמענו קולות של גורים מייללים שרק נולדו וישר רצנו לבדוק את מה שמתרחש שם! שם לראשונה פגשנו את החתול השני שלנו, שקראנו לו בשם: סוניק.

סוניק הוא חתול רחוב, הוא היה מלא בפרעושים, תולעים ופטריות. סוניק היה צריך טיפול וטרינרי מקצועי. נאלצנו בשלב זה להפריד אותו מג'סי על מנת שיחלים בהקדם בלי להדביק את ג'סי וגם שיתרגלו לריח של חתול נוסף שמתגורר בביתנו.

השם הוחלט במהלך השהייה אצלנו בעיקר בגלל שגילינו כמה שהוא אוהב לרוץ, לקפוץ, לשמוח ולשחק בכל זמן אפשרי. בדיוק כמו סוניק הקיפוד!

סוניק עד היום מלא בנתינה ואהבה על הטיפול והחום הביתי שנתנו לו! ♥ שלאחר תקופה ממושכת איתנו, החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולהפוך אותם לכוכבי רשת שישמחו את כולם וגם לתת לכם, חברי הקהילה של HAPPYCATS, את החוויה שהם מקבלים מכל צעצוע, מתקני הגירוד והמוצרים הרבים שאנו מביאים להם. ולתת מידע רב מהניסיון האישי שלנו, של חברינו, משפחתנו וכמובן אתם, קהל אוהבי החתולים של ישראל. תודה לכולם על האהבה שלכם לסוניק ולג'סי ולכל חתולי העולם.

סוניק החתול שוכב על הספה

מיזם החתולים השמחים מקשר בין קהילה מלאה בנתינה ואהבה של אוהבי חתולים מכל הגילאים ומכל רחבי מדינת ישראל והעולם. אם אתם בעלי עסק בתחום החתולים, חנות של חיות, חנות המספקת מזון חתולים עד הבית, וטרינרים, עמותות או מתנדבים, בעלי אתרים בתחום החתולים, קישורים או עמודים פעילים ברשתות החברתיות. פנו אליינו ונשתף יחד פעולה בכדי להמשיך את הקיום והרחבת הפעילות שלנו ושלכם לצורך מתן את כל מה שהאדם הפרטי או המשפחה שמגדלת חתול בבית צריכה.